1. Digi sport 1 élő
  2. Formula 1 élő közvetítés online
  3. Digi sport 1 élő adás
  4. Sport élő közvetítés

31. perc - Piros lap! Emberhátrányba kerül a Brescia! Lucioni ügyetlenkedett utolsó emberként, el is veszítette a labdát, majd felrúgta Bentancurt. Jogos a kiállítás. 28. perc - Bernardeschi löbbölte át a hosszúra a labdát Cristiano Ronaldónak, aki ollózva próbált ólt lőni, de rosszult találta el a játékszert. 20. perc - Megvan az első Juventus veszélyeztetés is, Rabiot durrantotta rá a labdát bő 20 méterről, Gabriel a levegőben úszva védett. 16. perc - Cuadrado a saját tizenhatosán belül adta el a labdát, így Mancosu lőjetett kapura, de megpattanó labdáját Szcszesny könnyen fogta. 5. perc - Szépen vitt végig egy támadást a Lecce, a végén Rispoli tárazott, de nem tudta kellően leszorítani. 21:46 - Elindult a mérkőzés.

Digi sport 1 élő

A Juventus együttese 4-0-ra kiütötte a Leccét az olasz labdarúgó-bajnokság 28. fordulójában. A lecceiek hiába kezdték jól a találkozót, már a mérkőzés korai szakaszában emberhátrányba kerültek, így sorsuk megpecsételődött. Noha a kiscsapatnak a szünetig sikerült 0-0-al kihúznia, a második félidőben a Juve felőrölte ellenfelét és végül könnyedén hozta a kötelezőt. A MECCS ÖSSZEFOGLALÓJA SERIE A, 28. FORDULÓ JUVENTUS - LECCE 4-0 Helyszín: Allianz Stadium. Torino. játékvezető: Marco Piccinini. Juventus: Szczesny - Cuadrado, De Ligt, Bonucci, Matuidi - Bentancur (Ramsey, 68. ), Pjanic, Rabiot (Douglas Costa, 52. ) - Bernardeschi (Muratore, 77. ), Dybala (Higuaín, 77. ), C. Ronaldo. Vezetőedző: Maurizio Sarri. Lecce: Gabriel - Donati, Lucioni, Paz - Rispoli, Tacidisz, Sahov, Mancosu (Colella, 62. ), Vera (Calderoni, 78. ) - Falco, Petriccione (Rossettini, 46. ). Vezetőedző: Fabio Liverani. Piros lap: Lucioni (31. ) Gólszerzők: Dybala (53. Ronaldo (62. ), Higuaín (83. ) De Ligt (85. ) A BAJNOKSÁG ÁLLÁSA 1.

A DIGI csomagjaiból nem csak a két sportcsatorna kerül ki, hanem az AMC, a Minimax, a Spektrum TV és a TV Paprika is.

Formula 1 élő közvetítés online

digi sport 1 élő közvetítés download

Juventus 28 22 3 56–24 69 pont 2. Lazio 27 19 5 62–26 62 3. Internazionale 17 7 54–28 58 4. Atalanta 16 6 77–37 54 5. Roma 14 53–36 48 6. Napoli 12 9 43–36 42 7. Parma 11 10 37–33 39 8. Milan 32–35 9. Verona 8 31–29 38 10. Cagliari 43–42 35 11. Bologna 38–44 34 12. Sassuolo 45–46 33 13. Fiorentina 33–36 31 14. Torino 4 30–46 15. Udinese 13 21–38 16. Sampdoria 15 29–48 26 17. Genoa 32–51 25 18. Lecce 35–64 19. SPAL 20–45 18 20. Brescia 23–50 90+1. perc - A játékvezető nem hisszabbít, vége a meccsnek. 86. perc - GÓÓÓÓL! Rögtön itt a következő! Egy kis szöglet utáb Douglas Costa beadását De Ligt bólintotta közelről a hálóba. 4-0 84. perc - GÓÓÓÓL! A csereként beállt Higuaín Ronaldótól kapott egy pazar labdát a tizenhatoson belül, az argentin pedig higgadtan értékesítette a ziccert. 3-0 75. perc - A csereként beállt Ramsey egy átlövést eresztett meg, Gabriel viszont újfent útját állta a labdának. 69. perc - Ronaldo megint egy közeli fejessel próbálkozott, de Gabriel bravúrral védte ezt is.